Lider Tombala Sitesi Güncel Giriş Adresi

Online tombala dünyasına hızlı bir giriş yapan ancak bir türlü bekleneni veremeyen Lider Tombala, ne yazık ki tavsiye etmediğimiz adresler listesinde en üst sıralarda yer alıyor. Henüz bir lisansa sahip değiller ve daha da kötüsü amatör bir kadro ile hizmet veriyorlar. Bu kadronun çok fazla eksiği var ve bu eksikler hizmet politikasına da yansıyor.

Genel değerlendirmemiz ise bu sitenin kesinlikle güvenilir olmadığı yönünde ve bizimle birlikte aynı düşüncelere sahip sayısız oyun sever olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz. Yapılmayan ödemeler ve kapatılan hesaplar nedeniyle kara listede yer almaya devam ediyor ve edecektir.

Lider Tombala Güncel Adresi

Lider Tombala giriş adresi ile ilgili de büyük bir sorun var ve ne yazık ki insanlar bu konuda da mağdur ediliyorlar. Lider Tombala güncel adresi şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza resmi site dışında birçok blog çıkıyor ve bir türlü ana siteye ulaşamıyorsunuz. Hali hazırda bir erişim engeli durumu mevcut ve bu engeli kaldırmak adına hamle yapmadıklarını da görebiliyoruz. Sorumsuz bir ekip ile yola çıktıklarını görebiliyoruz ve bu ekibin yapabilecekleri de bu kadar.

Resmi siteye ulaşabilirseniz eğer incelemelerinizi yapabilirsiniz ve kısa süre içerisinde siteden uzaklaşacak ve hatta soğuyacaksınız. Ön yargılarınız, bu tür adresler için geçerli olabilir.

Lider Tombala’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Lider tombala kayıt formunu doldurarak bu işlemi yapabilirsiniz. Talep edilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmenizi tavsiye ediyoruz ancak az önce de söylediğimiz gibi siteye erişim konusunda çok büyük sıkıntılar var ve bu sıkıntılar çözülmediği takdirde ne yazık ki sonuç elde etmeniz de pek mümkün görünmüyor.

Lider tombala, editörlerimizin tavsiye etmediği ve hatta özellikle uzak durmanızı dile getirdikleri bir sitedir. Amatör ekibi yüzünden bu sektörü karalamaya devam ediyorlar ve aynı zamanda çok fazla zarar veriyorlar. Daha güvenilir ve daha profesyonel bir mecrayı tercih etmeniz emin olun sizler için daha iyi olacaktır.

Lider Tombala Şikayetleri

Lider tombala şikayet aramalarınıza çok sayıda olumsuz yorum ile birlikte sizler de karşılık alacaksınız. Lider tombala yorumları gerçekten can sıkıcı ve insanların bu tür sitelerden ne denli bıktıklarını ve bu tür siteler tarafından ne şekilde mağdur edildiklerini de görebiliyorsunuz. Bu mağduriyeti ortadan kaldırmak adına herhangi bir şey yapmıyorlar ve bu sorumsuz tavırları da gerçekten can sıkıcı bir hal almış durumda.

Tavsiye etmiyoruz ve özellikle uzak durmanızı dile getiriyoruz. Paranızı yatırmayacaklar ve daha da kötüsü ödeme yaptığınızda bile hesaplarınızı kapatma durumu söz konusu solabiliyor.

Lider Tombala Güvenilir mi?

Yazımızın başından bu yana Lider Tombala isimli sözde online tombala sitesinin ne kadar güvensiz olduğundan bahsediyoruz. Lider tombala güvenilir mi? Sorusuna farklı kimselerden ve özellikle kullanıcılardan yanıt almak isterseniz eğer sizler de online dünyadaki farklı kaynakları ziyaret edebilirsiniz. Emin olun tek bir tavsiye ya da olumlu yorum dahi bulunmuyor. Bu kadar süre nasıl ayakta kaldıklarını ve nasıl hizmet verdiklerini bizler de merak ediyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızca bu olumsuz yorumların ne kadar gerçekçi olduğunu daha iyi anlayacak ve sizler de bu siteden olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Ne yazık ki taleplerinize yanıt vermeyen amatör bir kadro mevcut ve bu da onları sektörün gerisinde bırakmaya devam ediyor. Bu şekilde devam ettikleri takdirde üye kaybetmeleri de anormal bir durum olarak görülmeyecektir.

One Comments

  • Ekrem Tan

    3 Ağustos 2019

    Lider Tombala ile yaşadığım deneyimden sonra tombala sitelerini daha detaylı bir şekilde inceler oldum. Bu sitenin bana verdiği baka hesabına para yatırdım ve 1 saat kadar sonra bankadan arandım. Hesabım kapatıldığını öğrendim ve bu firmanın verdiği hesap bilgilerinin kayıt dışı olduğunu öğrenmem uzun sürmedi. Profesyonellerin uzak durması gereken bir tombala sitesi.

Comments are closed.